Pechowa przegrana Młodzików.

Pechowa przegrana Młodzików. 2 :1

Młodziki z Akademii Piłkarskiej AMS – KS Unia Murów rozegrały kolejny mecz. Wyjazd do Szczedrzyka zakończył się trochę pechowo. Po dobrym meczu tracimy bardzo pechowo punkty.

Od początku meczu staraliśmy się narzucić przeciwnikowi nasz sposób grania. Wychodziło to całkiem dobrze. Efektem tej gry było objęcie prowadzenia po bardzo dobrej akcji indywidualnej Tobiasza, który zdobywa swoją pierwszą bramkę.

Kolejne minuty gry upływały pod mocnym naciskiem ze strony Szczedrzyka, który dążył do wyrównania. Nasi zawodnicy stawali jednak na ich drodze. Bardzo dobra gra w tym momencie naszej defensywy (defensywa zaczyna się od naszego napastnika).

Chwila nieuwagi i popełniamy błąd, który kończy się zdobyciem bramki wyrównującej. Do końca pierwszej połowy obraz gry nie uległ już zmianie. Akademia Jako nowicjusz w rozgrywkach z każdym meczem robi postępy. Był to dopiero czwarty mecz naszych zawodników. W dalszym ciągu poznajemy zasady poruszania się po dużym boisku. AMS swoje zajęcia odbywa na Orliku i choćby z tego powodu brakuj naszym zawodnikom ogrania.

Obraz gry w drugiej połowie nie ulegał zmianie. Mieliśmy swoje okazje, które jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. I gdy już wszyscy myśleliśmy, że zdobędziemy upragniony nasz pierwszy punkt straciliśmy bramkę po bardzo ładnym strzale w samo okienko.

Barw Akademii Piłkarskiej AMS – KS Unia Murów bronili:

1. Oliwier S.
  2. Jakub H.