Młodziki zakończyły rundę

Młodziki zakończyły rundę

Młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej AMS prowadzeni przez trenera Mariusza zakończyli swoją pierwsza rundę w oficjalnych rozgrywkach. Dodajmy, że zawodnicy Akademii Piłkarskiej AMS – KS Unia Murów występują w rozgrywkach po raz pierwszy. W ostatnim meczu podopieczni trenera Mariusza musieli uznać wyższość zawodników ze Stali Zawadzkie

Nasi zawodnicy zagrali bardzo odważnie, z każdym meczem nabieraliśmy coraz większego doświadczenia. Widać to było za każdym razem. W dzisiejszym meczu zdobyliśmy bramkę po bardzo dobrym odbiorze piłki i świetnie wyprowadzonej kontrze. Cały zespół zrobił to czego uczymy się na treningu. W końcu nam to wyszło. Radość ze zdobytej bramki była ogromna. Dla takich chwil warto trenować.

Bardzo dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy dzielnie wspierają naszych zawodników.

Zespół Akademii Piłkarskiej AMS – KS Unia Murów reprezentowali:

Patryk Sz. Jakub H. Filip K. Tobiasz K. Dominik K. Bartłomiej M. Kacper G. Rafał P. Oliwier S. Łukasz S. Błażej W.Maciej S.