Grupy treningowe Akademii Piłkarskiej AMS

Wszystkie grupy treningowe z Akademii Piłkarskiej AMS zbliżają się do zakończenia pierwszego etapu szkolenia. Jedna z grup trenująca w Pokoju swoje treningi przeprowadza na tamtejszym Orliku. Zajęcia prowadzone są przy oświetleniu jako iż zmrok zapada już bardzo szybko. Fakt ten w niczym nam nie przeszkadza oświetlenie jakie mamy do dyspozycji w zupełności nam wystarcza. Na zajęciach skupiamy się zwłaszcza na technice. Oraz grach szkoleniowych. Został nam jeszcze jeden mecz do rozegrania 11.11.2019 w lidze Młodzika. Potem przyjdzie czas na analizę oraz zakończenie rundy.

Kolejne dwie grupy jedna z Dobrzenia druga z Murowa trenują na boisku w Murowie. Tam zajęcia prowadzone są nieco pod innym kontem. Zawodnicy muszą nabrać pewności siebie oraz poznać zasady jakie panują na boisku podczas meczu. Już od najbliższego wtorku do dyspozycji Akademii Piłkarskiej AMS będzie Hala Sportowa w Szkole Podstawowej w Murowie.