Bardzo pracowity tydzien w Akademii Piłkarskiej AMS

Ostatni tydzień w AMS był bardzo pracowity.

Wszyscy którzy są związani z Akademią Piłkarską AMS w ostatnim tygodniu mieli bardzo dużo pracy. Mamy tu na myśli wszystkich zawodnikach, działaczach Akademii Piłkarskiej AMS oraz ludziach, którzy są Akademii życzliwi.

Zawodnicy bardzo ciężko pracowali, aby solidnie przygotować się do rozgrywek. Akademia Piłkarska AMS wystartuje w rozgrywkach prowadzonych przez OZPN (Liga Młodzika D1 Opole). O udział w rozgrywkach postarała się pani prezes Akademii Piłkarskiej AMS – Pani Anna Sierpińska wraz z trenerem Mariuszem Sierpiński.

Po rozmowach z prezesem klubu LKS Unia Murów ustalono, że zawodnicy Akademii Piłkarskiej AMS będą reprezentować barwy tego klubu w sezonie 2019/2020. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli co do współpracy. Zostało co prawda jeszcze parę rzeczy do domknięcia, ale jak to mówią to już kosmetyka.

Wszyscy zawodnicy są bardzo przejęci tym co lada moment się stanie. Dla dużej większości zawodników to coś z czym jeszcze nie mieli do czynienia. Jednak znając zaangażowanie trenera Mariusza oraz pani prezes Ani wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.