Porażka z Rodło Opole

W poniedziałek 23.09.2019 podopieczni trenera Mariusza podejmowali na własnym boisku drużynę z Opola.

Rodło Opole to jedna z lepszych ekip z jakimi przyszło nam się zmierzyć do tej pory.

Nasi zawodnicy do tego meczu podeszli bardzo poważnie. Wiedzieli, że Rodło strzela dużo bramek. Mając to na uwadze widać było lekką obawę w zespole AMS. Strach i obawa trwała jednak chwilę, i już po paru minutach emocje opadły.

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej AMS - KS Unia Murów zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując charakter, oraz to, że zrobią wszystko by wyniki były coraz lepsze.

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/zkQru2snMWKUoHZF9

Pamiętajmy, że dla zawodników Akademii Piłkarskiej AMS - KS Unia Murów to pierwszy sezon rozrywkowy. Musimy takich chłopaków wspierać, bo nigdy wcześniej nikt ich tego nie uczył, a są to bardzo fajni zawodnicy,których w przyszłości będziemy oklaskiwać.