Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

24.09.2016

23 września 2016 roku nasi trampkarze rozegrali swój trzeci ligowy mecz. Tym razem zespołem lepszym okazał się zespół Małejpanwi Ozimek, który zwyciężył zawody wynikiem 0-4.

Na boisku bocznym klubu TOR Dobrzeń Wielki o godzinie 18:00 zawodnicy wybiegli na boisko. Nasz zespół w tym spotkaniu był osłabiony o brak dwóch zawodników, którymi byli: Jacek Passon oraz Miłosz Czupryński.

Pierwsza połowa nie należała do najlepszych w wykonaniu naszego zespołu, mało ruchu na boisku i zaangażowania spowodowały dominację na boisku drużyny z Ozimka. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 0-2 dla gości, a obie bramki wpadły niemalże w bliźniaczy sposób. Po stracie w środku pola zawodnicy Ozimka zagrali piłkę za plecy naszych obrońców a ich szybki i zdecydowany przy podejmowaniu decyzji napastnik wykorzystał oba zagrania.

Druga połowa była już nieco lepsza w naszym wykonaniu, nieco więcej zaangażowania oraz wreszcie zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje pod bramką rywala, niewiele bo niewiele, ale zawsze coś. Pomimo naszej lepszej gry przeciwnik był w stanie zdobyć jeszcze dwie bramki (w tym jedna naprawdę niebanalnej urody), a my tym samym zakończyliśmy mecz z wynikiem 0-4.

Pomimo porażki nie można powiedzieć, że chłopcy tego meczu nie chcieli wygrać. Niestety nie wszystkie mecze możemy wygrać i nie w każdym meczu będziemy faworytem. Pozostaje nam skupić się na kolejnym meczu i podejść do niego ze sportową chęcią udowodnienia, że wczorajsza przegrana była wypadkiem przy pracy

Relacja z meczu: Autor  Mateusz Sierpiński