Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
0:4
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
2:1
Akademia Piłkarska AMS
OKS Olesno
8:0
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
3:1
LZS Starościn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
6:3
LZS Starościn
OKS Olesno
1:1
Małapanew Ozimek
Akademia Piłkarska AMS
6:0
Hetman Byczyna
Piast Strzelce Opolskie
5:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
1:4
OKS Olesno
Małapanew Ozimek
6:5
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
3:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starościn
4:2
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:4
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
9:0
Hetman Byczyna
OKS Olesno
4:1
Unia Kolonowskie
Akademia Piłkarska AMS
3:0
LZS Starościn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
4:2
Akademia Piłkarska AMS
Hetman Byczyna
5:3
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
0:4
Małapanew Ozimek
LZS Starościn
1:2
OKS Olesno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:3
Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice
3:6
Akademia Piłkarska AMS
Małapanew Ozimek
7:1
LZS Starościn
OKS Olesno
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
3:3
Orzeł Źlinice
Akademia Piłkarska AMS
2:0
OKS Olesno
LZS Starościn
3:1
Hetman Byczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:6
OKS Olesno
Akademia Piłkarska AMS
1:1
Małapanew Ozimek
LZS Starościn
0:6
Unia Kolonowskie
Piast Strzelce Opolskie
4:0
Hetman Byczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:7
Akademia Piłkarska AMS
Małapanew Ozimek
1:0
OKS Olesno
Unia Kolonowskie
1:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starościn
2:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
- : -
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Unia Kolonowskie
Piast Strzelce Opolskie
- : -
LZS Starościn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
- : -
OKS Olesno
Hetman Byczyna
- : -
Małapanew Ozimek
LZS Starościn
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Orzeł Źlinice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Hetman Byczyna
Małapanew Ozimek
- : -
Unia Kolonowskie
OKS Olesno
- : -
LZS Starościn
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
- : -
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Orzeł Źlinice
LZS Starościn
- : -
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
- : -
OKS Olesno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek
- : -
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Hetman Byczyna
- : -
LZS Starościn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości