Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
1:5
Hetman Byczyna
KS Szczedrzyk
1:5
LZS Jakub Proślice
Start Dobrodzień
5:2
LZS Starościn
Victoria Chróścice
0:1
LZS Ligota Oleska
Akademia Piłkarska AMS
9:0
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Sławice
0:3
Start Namysłów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:3
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
1:0
LKS Sokoły Bierdzany
Akademia Piłkarska AMS
0:1
Start Dobrodzień
Start Namysłów
6:0
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Ligota Oleska
3:3
LZS Sławice
LZS Jakub Proślice
4:1
LZS Starościn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
2:1
LZS Ligota Oleska
Start Dobrodzień
2:1
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
2:3
LZS Jakub Proślice
Akademia Piłkarska AMS
2:3
LZS Starościn
LZS Sławice
2:9
KS Szczedrzyk
Start Namysłów
3:0
LKS Sokoły Bierdzany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:0
Stobrawa Ligota Dolna
Hetman Byczyna
1:4
LZS Starościn
Victoria Chróścice
6:0
LZS Sławice
Start Namysłów
6:3
Start Dobrodzień
LZS Ligota Oleska
2:1
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Jakub Proślice
6:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
5:1
Hetman Byczyna
Stobrawa Ligota Dolna
5:2
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
1:2
LZS Ligota Oleska
LZS Starościn
3:1
Start Namysłów
LZS Sławice
0:10
LZS Jakub Proślice
LKS Sokoły Bierdzany
1:2
KS Szczedrzyk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
4:3
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
9:1
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Sławice
3:6
Stobrawa Ligota Dolna
Start Namysłów
0:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Ligota Oleska
1:4
LZS Starościn
LZS Jakub Proślice
4:0
Hetman Byczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
0:3
LZS Jakub Proślice
Start Dobrodzień
1:1
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
0:3
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
11:0
LZS Ligota Oleska
LZS Starościn
6:2
KS Szczedrzyk
LKS Sokoły Bierdzany
6:4
LZS Sławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
3:4
LKS Sokoły Bierdzany
KS Szczedrzyk
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
4:0
LZS Starościn
LZS Sławice
3:4
Start Dobrodzień
LZS Ligota Oleska
3:4
Hetman Byczyna
LZS Jakub Proślice
2:2
Start Namysłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
1:3
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
10:0
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn
8:1
LZS Sławice
LKS Sokoły Bierdzany
0:1
LZS Jakub Proślice
Start Namysłów
4:1
LZS Ligota Oleska
Hetman Byczyna
1:0
KS Szczedrzyk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
2:3
Start Namysłów
Stobrawa Ligota Dolna
3:1
LZS Starościn
Victoria Chróścice
1:2
Hetman Byczyna
LZS Sławice
1:5
Akademia Piłkarska AMS
LKS Sokoły Bierdzany
1:3
Start Dobrodzień
LZS Jakub Proślice
2:1
LZS Ligota Oleska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:1
LZS Jakub Proślice
Hetman Byczyna
3:0
LZS Sławice
Akademia Piłkarska AMS
4:3
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn
2:1
LKS Sokoły Bierdzany
Start Namysłów
3:0
Victoria Chróścice
LZS Ligota Oleska
5:3
KS Szczedrzyk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:0
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn
3:3
Start Dobrodzień
LKS Sokoły Bierdzany
0:5
Akademia Piłkarska AMS
Start Namysłów
3:0
LZS Sławice
LZS Jakub Proślice
8:1
KS Szczedrzyk
LZS Ligota Oleska
- : -
Victoria Chróścice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
1:7
Start Namysłów
Start Dobrodzień
2:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starościn
3:4
LZS Jakub Proślice
LZS Sławice
3:0
LZS Ligota Oleska
LKS Sokoły Bierdzany
2:2
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
6:3
KS Szczedrzyk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:0
LZS Sławice
Hetman Byczyna
1:5
Start Dobrodzień
LZS Starościn
5:0
Akademia Piłkarska AMS
LKS Sokoły Bierdzany
0:6
Start Namysłów
LZS Ligota Oleska
0:2
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Jakub Proślice
3:0
Victoria Chróścice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
4:1
KS Szczedrzyk
Start Dobrodzień
0:4
Start Namysłów
LZS Starościn
3:1
Hetman Byczyna
LZS Sławice
0:3
Victoria Chróścice
LKS Sokoły Bierdzany
0:1
LZS Ligota Oleska
Akademia Piłkarska AMS
4:1
LZS Jakub Proślice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:2
LKS Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
2:5
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
5:0
Stobrawa Ligota Dolna
Start Namysłów
2:1
LZS Starościn
LZS Ligota Oleska
4:1
Start Dobrodzień
LZS Jakub Proślice
3:0
LZS Sławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
3:0
LZS Sławice
Start Dobrodzień
3:0
KS Szczedrzyk
Hetman Byczyna
0:4
LZS Jakub Proślice
Akademia Piłkarska AMS
2:4
Start Namysłów
LZS Starościn
3:1
LZS Ligota Oleska
LKS Sokoły Bierdzany
0:2
Victoria Chróścice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
2:7
LZS Starościn
Victoria Chróścice
4:0
Start Dobrodzień
LZS Sławice
0:3
LKS Sokoły Bierdzany
Start Namysłów
4:0
Hetman Byczyna
LZS Ligota Oleska
0:13
Akademia Piłkarska AMS
LZS Jakub Proślice
4:0
Stobrawa Ligota Dolna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:4
LZS Ligota Oleska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:0
Hetman Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
6:1
Victoria Chróścice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Sławice
0:3
Hetman Byczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości