Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
0:3*
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
0:1
Jedność Rozmierka
GKS Komprachcice
1:1
Orzeł Źlinice
Start Dobrodzień
3:2
Sokoły Bierdzany
LZS Piotrówka
0:3*
Stal Zawadzkie
GKS Starościn
3:2
LZS Radawie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
1:4
Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
2:0
GKS Starościn
Orzeł Źlinice
0:0
Akademia Piłkarska AMS
Sokoły Bierdzany
0:2
LZS Piotrówka
Jedność Rozmierka
5:2
Stal Zawadzkie
LZS Radawie
2:1
GKS Komprachcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
3:0
LZS Radawie
GKS Komprachcice
1:2
Hetman Byczyna
Start Dobrodzień
4:3
Orzeł Źlinice
LZS Piotrówka
3:2
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Starościn
1:1
Jedność Rozmierka
Stal Zawadzkie
14:1
Sokoły Bierdzany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:3
Akademia Piłkarska AMS
Orzeł Źlinice
2:2
LZS Piotrówka
LZS SBB ENERGY Kup
2:7
Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka
9:0
Sokoły Bierdzany
LZS Radawie
6:2
Start Dobrodzień
GKS Starościn
3:0
GKS Komprachcice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
3:3
GKS Starościn
GKS Komprachcice
0:4
Jedność Rozmierka
Start Dobrodzień
7:0
Hetman Byczyna
LZS Piotrówka
2:1
LZS Radawie
Sokoły Bierdzany
3:3
LZS SBB ENERGY Kup
Stal Zawadzkie
0:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:0
LZS Piotrówka
Orzeł Źlinice
4:0
Sokoły Bierdzany
GKS Komprachcice
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Jedność Rozmierka
6:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Radawie
3:2
Stal Zawadzkie
GKS Starościn
4:5
Start Dobrodzień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
0:6
Jedność Rozmierka
Orzeł Źlinice
5:1
LZS SBB ENERGY Kup
Start Dobrodzień
5:0
GKS Komprachcice
LZS Piotrówka
2:1
GKS Starościn
Sokoły Bierdzany
2:3
LZS Radawie
Stal Zawadzkie
0:3
Hetman Byczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
0:5
Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
6:0
Sokoły Bierdzany
GKS Komprachcice
1:2
LZS Piotrówka
Jedność Rozmierka
11:2
Orzeł Źlinice
LZS Radawie
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Starościn
6:2
Stal Zawadzkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
1:3
Hetman Byczyna
Orzeł Źlinice
3:2
LZS Radawie
Start Dobrodzień
0:7
Jedność Rozmierka
LZS Piotrówka
1:1
Akademia Piłkarska AMS
Sokoły Bierdzany
1:3
GKS Starościn
Stal Zawadzkie
1:1
GKS Komprachcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
4:1
Stal Zawadzkie
Hetman Byczyna
1:0
Orzeł Źlinice
GKS Komprachcice
2:0
Sokoły Bierdzany
Start Dobrodzień
12:0
LZS Piotrówka
Jedność Rozmierka
1:0
LZS Radawie
GKS Starościn
4:1
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
GKS Komprachcice
Orzeł Źlinice
3:0
GKS Starościn
LZS Piotrówka
1:1
Jedność Rozmierka
Sokoły Bierdzany
0:4
Akademia Piłkarska AMS
LZS Radawie
1:2
Hetman Byczyna
Stal Zawadzkie
0:3
Start Dobrodzień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:0
GKS Komprachcice
LZS SBB ENERGY Kup
0:0
Akademia Piłkarska AMS
Sokoły Bierdzany
1:0
Start Dobrodzień
Jedność Rozmierka
4:2
Hetman Byczyna
LZS Radawie
3:1
GKS Starościn
Stal Zawadzkie
1:5
LZS Piotrówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
0:4
LZS Radawie
Akademia Piłkarska AMS
0:5
Orzeł Źlinice
Start Dobrodzień
2:2
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Piotrówka
0:2
Sokoły Bierdzany
GKS Starościn
1:1
Hetman Byczyna
Stal Zawadzkie
1:6
Jedność Rozmierka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:0
GKS Komprachcice
Orzeł Źlinice
5:1
Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
LZS Piotrówka
Sokoły Bierdzany
1:0
Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka
2:2
GKS Starościn
LZS Radawie
1:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Hetman Byczyna
GKS Komprachcice
1:4
GKS Starościn
Start Dobrodzień
2:0
LZS Radawie
LZS Piotrówka
1:2
Orzeł Źlinice
Sokoły Bierdzany
3:2
Jedność Rozmierka
Stal Zawadzkie
5:2
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
4:1
Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
4:1
Start Dobrodzień
Orzeł Źlinice
0:4
Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka
0:0
GKS Komprachcice
LZS Radawie
0:0
LZS Piotrówka
GKS Starościn
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
9:2
Sokoły Bierdzany
Akademia Piłkarska AMS
3:0
GKS Komprachcice
Start Dobrodzień
3:0
GKS Starościn
LZS Piotrówka
3:2
Hetman Byczyna
Stal Zawadzkie
3:0
LZS Radawie
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
Jedność Rozmierka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:0
Stal Zawadzkie
LZS SBB ENERGY Kup
4:1
Orzeł Źlinice
Jedność Rozmierka
1:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Radawie
1:2
Sokoły Bierdzany
GKS Starościn
8:3
LZS Piotrówka
Start Dobrodzień
3:0
GKS Komprachcice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:7
Jedność Rozmierka
LZS SBB ENERGY Kup
7:1
LZS Radawie
LZS Piotrówka
3:0
GKS Komprachcice
Sokoły Bierdzany
1:1
Hetman Byczyna
Stal Zawadzkie
2:2
GKS Starościn
Start Dobrodzień
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
3:1
LZS Piotrówka
Hetman Byczyna
7:1
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Komprachcice
0:3
Stal Zawadzkie
LZS Radawie
5:1
Orzeł Źlinice
GKS Starościn
3:4
Sokoły Bierdzany
Start Dobrodzień
0:2
Jedność Rozmierka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:3
Hetman Byczyna
LZS SBB ENERGY Kup
3:1
GKS Starościn
Start Dobrodzień
7:0
LZS Piotrówka
Sokoły Bierdzany
3:0
GKS Komprachcice
LZS Radawie
0:2
Jedność Rozmierka
Stal Zawadzkie
1:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
- : -
LZS Radawie
GKS Komprachcice
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Sokoły Bierdzany
Start Dobrodzień
- : -
Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka
- : -
LZS Piotrówka
GKS Starościn
- : -
Orzeł Źlinice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości