Strzelamy pierwszą bramkę

W dniu wczorajszym zawodnicy Akademii Piłkarskiej AMS, którzy reprezentują

barwy klubu LKS Unia Murów rozegrali swój kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu była ekipa z Kuniowa. Na wstępie dodam, że aż dla ośmiu zawodników to prawdziwy debiut w rozgrywkach. Do tej pory Ci zawodnicy nigdzie nie grali, chodzi tu o udział w rozgrywkach związkowych. Mowa tu o Bartku P. – Szymonie M – Filipie W – Paweł K – Łukasz C – Arkadiusz G – Paweł K – Tobiasz N.

Cała kadrę uzupełniają zawodnicy, którzy w ubiegłym sezonie grali w lidze młodzika. Jest to ogólnie bardzo młody zespół, który tak naprawdę dopiero się uczy. Wyników można będzie od nich wymagać za dwa trzy lata o ile będą systematycznie trenować.

Wracając do meczu z Kuniowem muszę pochwalić cały zespół. Wkład emocjonalny oraz wysiłek jaki został włożony w mecz napawa ogromnym optymizmem. Zdobyliśmy pierwszą HISTORYCZNĄ bramkę, na którą zapracował cały zespół, a strzelcem tej bramki był Szymon M. dla którego to była pierwsza bramka dobyta w oficjalnych rozgrywkach.

Radość jaka zapanowała po zdobyciu tej bramki była niesamowita.

Zespół Akademii Piłkarskiej AMS – LKS Unia Murów wystąpił w składzie:

Rafał P - Arkadiusz G. -Błażej W. - Filip W. - Bartłomiej M. – Szymon M. – Filip K. - Tobiasz K. – Paweł NK– Oliwier S. – Tobiasz N oraz Lukas C.

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz bardzo dziękujemy za mecz.