zamknij reklamę

Środa i Czwartek zaliczone

Środa i Czwartek zaliczone

Minęły kolejne dwa dni obozu.

Wtorek zaczął się trochę dziwnie. No, ale cóż po raz kolejny okazało się, że trenerzy nalezą do tej grupy opiekunów, że bardzo szybko potrafią zmienić zaplanowane zajęcia tak, aby wszystko odbyło się OK.

Do zmiany byliśmy zmuszeni przez grupę z Wrocławia, która jest również na jakimś obozie w tym samym miejscu, co my. Jednak organizacyjnie nie są do tego przygotowani (może nie cała grupa, ale część opiekunów, która nie potrafi wyrobić się z czasem)

Grupa Wrocławska miała zaplanowany wyjazd na stok narciarski o godz. 7.40 jednak wyjazd nastąpił dopiero o godz., 8.20 bo jedna z opiekunek się nie wyrobiła z czasem. Przemyślenia na ten temat zostawiamy sobie, bo szkoda słów. Dlatego tez nasz wyjazd na trening się przesuną w czasie.

Postanowiliśmy z wyjazdu zrezygnować. Bo każde takie przesunięcie to dla nas krótszy odpoczynek na nie na tym nam zależy. Ze swojego wyjazdu również musiał zrezygnować Chemik.

Tak, więc odbyły się tylko zajęcia popołudniowe: Młodsza grupa z trenerem Mariuszem rozegrał grę kontrolna z Chemikiem na Sali a starsza wraz z trenerem Mateuszem odbyła trening na boisku.

Sparing wypadł wręcz wyśmienicie. Widać było u naszych zawodników przypływ mocy, nad jakim pracujemy. Gra była w naszym wykonaniu bardzo płynna i szybka. Założenia defensywne jak i gra w ofensywie mogła się bardzo podobać. Zdarzyły się również błędy, które staraliśmy się na bieżąco eliminować. Po jednym z takich błędów straciliśmy bramkę. Muszę tu dodać, że Chemik był bardzo wymagającym przeciwnikiem, który wie, na czym polega gra w piłkę.

Trampkarze z trenerem Mateuszem mieli do zrealizowania trening strzelecki + szybkość. Jest to ten czas, w którym musimy zwracać uwagę już na wykończenie akcji oraz budowanie szybkości.

Trener Mateusz po zajęciach bardzo chwalił zawodników. Mówił, że bardzo sumiennie podchodzą do swoich zadań. Oby tak dalej.

Środa rano :

Gry szkolne na boisku, trening bramkarski.

Popołudnie to już tradycja ZUMBA z Martą dla wszystkich. Wspaniała zabawa.

Zdjęcia jak zawsze dostępne w galerii.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości