Porażka 1:2 z zespołem 1FC Chronstau – Chrząstowice

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej AMS, którzy występują w barwach KS Unia Murów rozegrali swój najlepszy mecz w tej rundzie. Dodajmy, że był to dla nich ósmy mecz na dużym boisku. Widać, że z każdym meczem zawodnicy coraz bardziej oswajają się z przestrzenią oraz tym jak się mają poruszać po boisku.

Zespół do meczu przystąpił osłabiony brakiem kilku zawodników (Maciek i Łukasz – chorzy, Karol – kontuzja, a Staszek – opuścił nasze szeregi) mimo to zaprezentowali się bardzo dobrze, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

Widać w naszym zespole brak doświadczenia i ogrania . Trener Mariusz czuwa jednak nad młodymi piłkarzami wpajając im podstawowe cechy i walory dobrego piłkarza. Trener do swoich obowiązków zawsze podchodzi bardzo solidnie i z pewnością nauczy swoich podopiecznych grać w piłkę, a nie tylko ją kopać.