Pierwsze Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej AMS

Pierwsze zwycięstwo Akademii Piłkarskiej AMS

W poniedziałek 21.10.2019 podopieczni trenera Mariusza z Akademii Piłkarskiej AMS reprezentujący barwy KS Unia Murów rozegrali kolejny mecz w lidze Młodzików. Był to bardzo ważny dzień dla wszystkich zawodników z Akademii, trenera Mariusza i pani Ani.

Odnotowaliśmy pierwsze zwycięstwo w oficjalnych rozgrywkach mowa tu o Lidze Młodzików. Pamiętajmy, że jest to pierwszy sezon naszych zawodników, do rozgrywek przygotowujemy się na orliku, bo nie mamy boiska treningowego.

Nasi zawodnicy do meczu podeszli bardzo poważnie, próbowaliśmy rozgrywać akcje tak jak się uczymy na treningach. Większość założeń zrealizowaliśmy w 90% jednak popełniliśmy też parę błędów które postaramy się wyeliminować w miarę możliwości.

Zdobyliśmy w tym meczu 11 bramek straciliśmy 2

Widać w zespole chęć poprawiania swoich umiejętności. Będzie ku temu okazja na obozie zimowym, który odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

Jeszcze raz gratulacje za zwycięstwo i pamiętajcie, aby osiągnąć sukces trzeba mocno na niego pracować