Bardzo ciężki tydzień treningów w Pokoju

Podopieczni trenera Mariusza bardzo ciężko pracowali w ostatnim tygodniu treningowym. Trener Mariusz dostrzegł kilka mankamentów, które nieco szwankują w naszej grze. Mówiąc te słowa miał na myśli poprawę gry w defensywie.

Ten element gry jest bowiem bardzo ciężki do opanowania, wiele drużyn ma z tym ogromny problem. Naszym dodatkowym problemem jest to ze trenujemy na Orliku i na duże boiska nasza drużyna wychodzi tylko na mecze mistrzowskie. Jest to ogromne utrudnienie dla gry jaką chcemy preferować. Widać również dobre momenty naszej układanki. Jedna z nich jest to, że mamy zespół, który chce grać i nauczyć się wygrywać. Zawodnicy chcą opanować wszystkie warianty gry, zdając sobie również sprawę z tego, że jest to ciężka i mozolna praca.