Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
1:6
LZS Ligota Oleska
Swornica Czarnowąsy Opole
3:4
Odra II Opole
Śląsk Łubniany
- : -
Start Namysłów
Victoria Chróścice
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
13:0
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
0:3
Odra II Opole
LZS Ligota Oleska
8:0
Victoria Chróścice
KS Krasiejów
- : -
Małapanew Ozimek
Akademia Piłkarska AMS
0:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
3:5
Start Namysłów
Małapanew Ozimek
0:7
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
LZS Ligota Oleska
Victoria Chróścice
2:1
KS Krasiejów
Odra II Opole
8:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany
- : -
Victoria Chróścice
Start Namysłów
- : -
Akademia Piłkarska AMS
LZS Ligota Oleska
- : -
Odra II Opole
KS Krasiejów
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
- : -
LZS Ligota Oleska
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Śląsk Łubniany
Victoria Chróścice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Odra II Opole
- : -
KS Krasiejów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Śląsk Łubniany
- : -
Odra II Opole
Start Namysłów
- : -
LZS Ligota Oleska
Małapanew Ozimek
- : -
Victoria Chróścice
KS Krasiejów
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Oleska
- : -
KS Krasiejów
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Małapanew Ozimek
Victoria Chróścice
- : -
Start Namysłów
Odra II Opole
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Śląsk Łubniany
- : -
LZS Ligota Oleska
Start Namysłów
- : -
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
- : -
Odra II Opole
Victoria Chróścice
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Oleska
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
- : -
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Start Namysłów
Odra II Opole
- : -
Victoria Chróścice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości