Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:0
Polonia Karłowice
Śląsk Łubniany
1:5
Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek
3:1
Start Dobrodzień
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
2:0
KS Krasiejów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
2:2
Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek
0:1
Akademia Piłkarska AMS
KS Krasiejów
2:0
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
Start Dobrodzień
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany
5:3
KS Krasiejów
Hetman Byczyna
2:2
Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski
5:0
Polonia Karłowice
Swornica Czarnowąsy Opole
2:2
Victoria Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
3:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
3:5
KS Krasiejów
Akademia Piłkarska AMS
2:1
Hetman Byczyna
Start Dobrodzień
2:2
Victoria Chróścice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
0:8
Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
3:4
KS Krasiejów
Victoria Chróścice
15:0
Polonia Karłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
4:2
Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
0:5
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Start Dobrodzień
11:0
Polonia Karłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
0:5
Start Dobrodzień
Polonia Karłowice
0:11
KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
Hetman Byczyna
Swornica Czarnowąsy Opole
7:1
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
2:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:7
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
1:5
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
5:0
Polonia Karłowice
Akademia Piłkarska AMS
3:0
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
3:3
KS Krasiejów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
8:0
Hetman Byczyna
Polonia Karłowice
0:8
Akademia Piłkarska AMS
KS Krasiejów
0:1
Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Start Dobrodzień
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
1:5
Hetman Byczyna
KS Krasiejów
2:4
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Chróścice
5:0
Śląsk Łubniany
Start Dobrodzień
1:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
2:4
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
5:2
Polonia Karłowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
3:0
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
Start Dobrodzień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:3
Akademia Piłkarska AMS
Polonia Karłowice
1:7
Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek
1:1
Hetman Byczyna
KS Krasiejów
7:3
Śląsk Łubniany
Victoria Chróścice
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
0:7
Akademia Piłkarska AMS
Śląsk Łubniany
1:3
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
3:4
Polonia Karłowice
Victoria Chróścice
3:1
Start Dobrodzień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
1:3
Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
2:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
3:2
Śląsk Łubniany
Start Dobrodzień
16:0
Hetman Byczyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
10:0
Hetman Byczyna
Polonia Karłowice
1:5
Start Dobrodzień
KS Krasiejów
2:7
Victoria Chróścice
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Małapanew Ozimek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
3:10
Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek
- : -
Victoria Chróścice
KS Krasiejów
- : -
Polonia Karłowice
Akademia Piłkarska AMS
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Start Dobrodzień
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
- : -
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
- : -
Start Dobrodzień
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
15:1
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
0:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Hetman Byczyna
9:1
Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek
- : -
KS Krasiejów
Akademia Piłkarska AMS
10:0
Polonia Karłowice
Start Dobrodzień
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości