Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
2:3
LKS Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
0:2
Victoria Chróścice
KS Start Dobrodzień
2:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starościn
3:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Sławice
4:2
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
1:4
LZS Sławice
Victoria Chróścice
3:1
LZS Starościn
LZS Bogacica
4:2
Hetman Byczyna
LZS SBB ENERGY Kup
0:14
GKS Grodków
LKS Sokoły Bierdzany
1:1
KS Start Dobrodzień
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
3:0
Piast Gorzów Śląski
Akademia Piłkarska AMS
5:2
LKS Sokoły Bierdzany
KS Start Dobrodzień
10:0
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Starościn
5:4
LZS Bogacica
LZS Sławice
1:1
Victoria Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
1:2
KS Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
1:1
LZS Starościn
Victoria Chróścice
7:0
GKS Grodków
LZS Bogacica
5:2
LZS Sławice
LZS SBB ENERGY Kup
0:8
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
1:3
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
4:2
Piast Gorzów Śląski
KS Start Dobrodzień
3:1
Victoria Chróścice
LZS Sławice
4:1
Hetman Byczyna
LKS Sokoły Bierdzany
8:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
4:0
LKS Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
6:3
GKS Grodków
Victoria Chróścice
0:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Bogacica
0:1
KS Start Dobrodzień
LZS Starościn
8:2
LZS Sławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
3:3
LZS Starościn
KS Start Dobrodzień
0:0
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
3:1
LZS Bogacica
LKS Sokoły Bierdzany
3:1
Victoria Chróścice
LZS SBB ENERGY Kup
2:3
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
5:0
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Bogacica
6:2
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Starościn
3:2
KS Start Dobrodzień
LZS Sławice
1:2
GKS Grodków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
2:5
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
6:2
LZS Starościn
KS Start Dobrodzień
10:0
LZS Sławice
LZS SBB ENERGY Kup
3:5
LZS Bogacica
LKS Sokoły Bierdzany
3:2
Hetman Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
4:3
KS Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
4:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Bogacica
6:1
Piast Gorzów Śląski
LZS Starościn
3:4
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Sławice
2:4
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
1:0
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
4:2
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
4:1
GKS Grodków
LZS SBB ENERGY Kup
0:8
LZS Starościn
LKS Sokoły Bierdzany
3:0*
LZS Sławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
0:2
LZS Starościn
Victoria Chróścice
2:0
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
3:4
KS Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
LZS Sławice
LKS Sokoły Bierdzany
2:3
GKS Grodków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
3:0
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
1:2
LZS Bogacica
KS Start Dobrodzień
1:3
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Starościn
4:3
Victoria Chróścice
LZS Sławice
3:1
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
1:3
GKS Grodków
Victoria Chróścice
8:0
LZS Sławice
LZS Bogacica
6:1
LZS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
4:3
KS Start Dobrodzień
LKS Sokoły Bierdzany
2:6
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
3:3
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
5:0
LZS SBB ENERGY Kup
KS Start Dobrodzień
2:2
Piast Gorzów Śląski
LZS Starościn
2:5
Hetman Byczyna
LZS Sławice
2:4
LZS Bogacica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
5:1
Akademia Piłkarska AMS
Hetman Byczyna
0:0
LZS Sławice
Victoria Chróścice
9:1
KS Start Dobrodzień
LZS Bogacica
3:0
GKS Grodków
LZS SBB ENERGY Kup
8:4
LKS Sokoły Bierdzany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
1:8
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
6:1
Victoria Chróścice
KS Start Dobrodzień
2:6
LZS Bogacica
LZS Sławice
2:2
LZS Starościn
LKS Sokoły Bierdzany
0:1
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
2:2
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
2:2
KS Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
1:5
LKS Sokoły Bierdzany
LZS Bogacica
0:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starościn
3:0
GKS Grodków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
2:11
LZS Sławice
Akademia Piłkarska AMS
2:1
Hetman Byczyna
KS Start Dobrodzień
8:2
LZS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
4:3
Victoria Chróścice
LKS Sokoły Bierdzany
2:5
LZS Bogacica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
1:5
LKS Sokoły Bierdzany
Victoria Chróścice
9:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Bogacica
4:5
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Starościn
1:6
Akademia Piłkarska AMS
LZS Sławice
4:2
KS Start Dobrodzień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
2:3
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
5:3
LZS Sławice
KS Start Dobrodzień
18:1
GKS Grodków
LZS SBB ENERGY Kup
2:0
Hetman Byczyna
LKS Sokoły Bierdzany
5:2
LZS Starościn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
4:7
Akademia Piłkarska AMS
Hetman Byczyna
2:3
Piast Gorzów Śląski
LZS Bogacica
3:0
Victoria Chróścice
LZS Starościn
7:4
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Sławice
2:1
LKS Sokoły Bierdzany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości