Terminarz

Wybierz
1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Lipki
Wolny los
LZS Kałków
Wolny los
Piomar Tarnów-Przywory
Wolny los
LZS Walce
Wolny los
Żubry Smarchowice
3:1
MKS Pogoń Prudnik
Źródło Krośnica
2:5
Piast Strzelce Opolskie
LZS Ligota Turawska
1:4
Polonia Głubczyce
LZS Proślice
2:0
Start Dobrodzień
Unia Murów
0:8
Skalnik Gracze
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:7
Ruch Zdzieszowice
LZS Gronowice
4:0
LZS Dytmarów
Unia Kolonowskie
0:2
Start Namysłów
Silesius Kotórz Mały
5:0
GKS Głuchołazy
LZS Rudniki
2:2   k. 3 : 5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra II Opole
3:0*
Po-Ra-Wie Większyce
Jedność Rozmierka
2:1
LZS Piotrówka
Agroplon Głuszyna
1:8
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
2:0
GLKS Włókniarz Kietrz
LKS Rybna
2:4
Małapanew Ozimek
LZS Starowice Dolne
2:1
LZS Mechnice
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:2
Śląsk Łubniany
LZS Rusocin
0:4
KS Krapkowice
Racławia Racławice Śląskie
7:6
Olimpia Lewin Brzeski
Po-Ra-Wie Większyce
3:0*
Sparta Paczków
Naprzód Niezdrowice
2:4
Orzeł Źlinice
Sokół Niemodlin
1:1
Akademia Piłkarska AMS
SV Darmstadt
4:1
Naprzód Jemielnica
Victoria Cisek
1:3
OKS Olesno
Polonia Nysa
1:0
Stal Brzeg
LZS SBB ENERGY Kup
6:2
MKS Gogolin
Victoria Chróścice
1:6
Odra Opole
Widawa Wilków
5:2
Czarni Otmuchów
1/16 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Widawa Wilków
1:3
Skalnik Gracze
KS Krapkowice
2:1
Start Namysłów
Jedność Rozmierka
5:3
Małapanew Ozimek
Odra II Opole
2:1
KS Krasiejów
Żubry Smarchowice
0:2
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
3:1
LZS Starowice Dolne
LZS Gronowice
2:2   k. 2 : 4
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
3:2
Swornica Czarnowąsy Opole
SV Darmstadt
3:2
Racławia Racławice Śląskie
Burza Lipki
3:2
Orzeł Źlinice
Po-Ra-Wie Większyce
0:3*
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Kałków
0:3*
Ruch Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
7:0
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
3:2
LZS Walce
Piast Strzelce Opolskie
0:3*
Odra Opole
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
Ruch Zdzieszowice
Piomar Tarnów-Przywory
5:8
Skalnik Gracze
Burza Lipki
2:1
Śląsk Łubniany
SV Darmstadt
3:2
KS Krapkowice
LZS SBB ENERGY Kup
3:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
6:2
Polonia Nysa
Odra II Opole
0:3
Polonia Głubczyce
Jedność Rozmierka
1:2
Odra Opole
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:3
Odra Opole
SV Darmstadt
5:1
Burza Lipki
LZS SBB ENERGY Kup
3:2
Skalnik Gracze
LZS Proślice
0:6
Ruch Zdzieszowice
1/2 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
3:0*
SV Darmstadt
Ruch Zdzieszowice
1:4
Odra Opole
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:2
Odra Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości