Terminarz

Wybierz
1/32 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
OKS Olesno
Źródło Krośnica
Wolny los
Agroplon Głuszyna
Wolny los
Wolny los
LZS Piotrówka
Wolny los
LZS Racławiczki
Wolny los
Start Dobrodzień
Wolny los
KS Krasiejów
Wolny los
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Mechnice
4:3
Olimpia Lewin Brzeski
Unia Kolonowskie
7:1
GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały
0:4
LZS SBB ENERGY Kup
KKS Sudety Burgrabice
1:10
MKS Gogolin
Metalowiec Łambinowice
0:2
Czarni Otmuchów
LZS II Starowice Dolne
0:4
Start Namysłów
LZS Stary Ujazd
1:2
Polonia Głubczyce
Orzeł Branice
4:0
Sparta Paczków
LZS Ścinawa Nyska
2:5
Jedność Rozmierka
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Lisięcice
1:3
MKS Pogoń Prudnik
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:5
Stal Brzeg
LZS Starościn
2:4
Polonia Nysa
LZS Gronowice
3:0
LZS Starowice Dolne
Orzeł Źlinice
0:5
Ruch Zdzieszowice
Naprzód Jemielnica
2:3
Skalnik Gracze
Stal Osowiec
0:7
Swornica Czarnowąsy Opole
GLKS Włókniarz Kietrz
2:3
Po-Ra-Wie Większyce
Rodło Opole
1:2
Małapanew Ozimek
Racławia Racławice Śląskie
1:6
Akademia Piłkarska AMS
LZS Walce
5:2
Śląsk Łubniany
Sokół Niemodlin
4:1
Żubry Smarchowice
Victoria Chróścice
1:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:5
KS Krapkowice
1/16 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:8
KS Krasiejów
LZS Gronowice
3:0*
LZS Piotrówka
Orzeł Branice
3:4
LZS SBB ENERGY Kup
KS Krapkowice
1:2
Małapanew Ozimek
Jedność Rozmierka
0:9
Stal Brzeg
LZS Racławiczki
0:7
Ruch Zdzieszowice
Unia Kolonowskie
3:2
Akademia Piłkarska AMS
Start Dobrodzień
0:1
Sokół Niemodlin
LZS Mechnice
1:8
Swornica Czarnowąsy Opole
Źródło Krośnica
3:2
Agroplon Głuszyna
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Polonia Nysa
LZS Walce
1:4
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
1:0
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Skalnik Gracze
Czarni Otmuchów
1:2
Start Namysłów
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:11
Polonia Głubczyce
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:1
MKS Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
2:4
Ruch Zdzieszowice
Skalnik Gracze
0:1
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
0:3
Po-Ra-Wie Większyce
Start Dobrodzień
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
Unia Kolonowskie
2:1
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
2:1
Stal Brzeg
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:0
Po-Ra-Wie Większyce
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Start Namysłów
KS Krasiejów
1:5
Polonia Głubczyce
Unia Kolonowskie
0:2
Ruch Zdzieszowice
1/2 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
0:1
Ruch Zdzieszowice
LZS Gronowice
1:0
Polonia Głubczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości