Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
LZS Starowice Dolne
MKS Pogoń Prudnik
2:1
Małapanew Ozimek
Otmęt Krapkowice
3:1
Sparta Paczków
Akademia Piłkarska AMS
5:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Śląsk Łubniany
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
0:0
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
5:0
Naprzód Jemielnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:1
Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica
2:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
0:1
Sparta Paczków
OKS Olesno
0:0
Śląsk Łubniany
GLKS Włókniarz Kietrz
5:4
Otmęt Krapkowice
Stal Brzeg
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
1:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice
1:3
LZS Starowice Dolne
Akademia Piłkarska AMS
1:4
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
3:2
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
1:1
OKS Olesno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
Akademia Piłkarska AMS
Naprzód Jemielnica
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starowice Dolne
2:4
Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Orzeł Źlinice
MKS Gogolin
4:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Śląsk Łubniany
0:1
Skalnik Gracze
OKS Olesno
3:1
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
4:1
Otmęt Krapkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
OKS Olesno
Sparta Paczków
2:1
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
2:1
Śląsk Łubniany
Otmęt Krapkowice
3:4
Małapanew Ozimek
Akademia Piłkarska AMS
2:1
Naprzód Jemielnica
Skalnik Gracze
2:0
MKS Gogolin
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:1
Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica
2:4
Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Akademia Piłkarska AMS
MKS Gogolin
1:2
LZS Starowice Dolne
Śląsk Łubniany
1:3
Orzeł Źlinice
OKS Olesno
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze
3:0
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
4:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
Skalnik Gracze
Sparta Paczków
7:1
Naprzód Jemielnica
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Śląsk Łubniany
MKS Pogoń Prudnik
2:3
MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne
2:3
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Otmęt Krapkowice
Akademia Piłkarska AMS
1:4
OKS Olesno
GLKS Włókniarz Kietrz
0:3
Małapanew Ozimek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
LZS Starowice Dolne
Naprzód Jemielnica
3:5
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Pogoń Prudnik
3:4
Orzeł Źlinice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Sparta Paczków
MKS Gogolin
0:3
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
0:0
Akademia Piłkarska AMS
OKS Olesno
6:0
Otmęt Krapkowice
Skalnik Gracze
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:3
MKS Gogolin
Sparta Paczków
3:0
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
3:2
Naprzód Jemielnica
Otmęt Krapkowice
2:0
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
1:3
Skalnik Gracze
GLKS Włókniarz Kietrz
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
0:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica
1:3
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
2:2
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
LZS Starowice Dolne
MKS Gogolin
0:3
Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany
0:1
Sparta Paczków
OKS Olesno
6:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Skalnik Gracze
4:0
Otmęt Krapkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
6:1
Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków
4:4
Skalnik Gracze
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne
1:3
OKS Olesno
Otmęt Krapkowice
5:0
MKS Pogoń Prudnik
Akademia Piłkarska AMS
4:1
Orzeł Źlinice
GLKS Włókniarz Kietrz
2:0
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:0
Otmęt Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Akademia Piłkarska AMS
MKS Pogoń Prudnik
3:2
Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
1:2
Naprzód Jemielnica
Śląsk Łubniany
1:1
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
2:0
Stal Brzeg
Skalnik Gracze
5:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:0
OKS Olesno
Naprzód Jemielnica
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków
2:1
Orzeł Źlinice
LZS Starowice Dolne
2:1
Skalnik Gracze
Otmęt Krapkowice
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
4:1
MKS Gogolin
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
1:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
9:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Olimpia Lewin Brzeski
2:4
Sparta Paczków
MKS Pogoń Prudnik
4:1
LZS Starowice Dolne
Akademia Piłkarska AMS
3:2
Otmęt Krapkowice
MKS Gogolin
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany
1:3
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
1:0
Naprzód Jemielnica
Skalnik Gracze
2:0
Stal Brzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:2
Skalnik Gracze
Naprzód Jemielnica
3:1
Śląsk Łubniany
Sparta Paczków
2:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starowice Dolne
4:3
Orzeł Źlinice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:3
OKS Olesno
Otmęt Krapkowice
2:1
MKS Gogolin
GLKS Włókniarz Kietrz
0:1
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
1:1
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
4:0
MKS Pogoń Prudnik
Naprzód Jemielnica
2:3
Skalnik Gracze
Sparta Paczków
1:0
Otmęt Krapkowice
LZS Starowice Dolne
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Śląsk Łubniany
MKS Gogolin
0:1
OKS Olesno
GLKS Włókniarz Kietrz
0:2
Akademia Piłkarska AMS
Stal Brzeg
2:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:3
Małapanew Ozimek
Sparta Paczków
3:1
MKS Gogolin
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
3:1
Naprzód Jemielnica
Otmęt Krapkowice
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Akademia Piłkarska AMS
1:1
LZS Starowice Dolne
Śląsk Łubniany
0:2
OKS Olesno
Skalnik Gracze
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica
2:3
Orzeł Źlinice
LZS Starowice Dolne
6:1
Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
0:2
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
0:0
Skalnik Gracze
GLKS Włókniarz Kietrz
1:1
Sparta Paczków
Stal Brzeg
3:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków
1:1
LZS Starowice Dolne
Olimpia Lewin Brzeski
6:2
Naprzód Jemielnica
MKS Pogoń Prudnik
1:0
OKS Olesno
Otmęt Krapkowice
2:0
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
1:4
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
1:0
Śląsk Łubniany
GLKS Włókniarz Kietrz
1:5
MKS Gogolin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
7:0
Otmęt Krapkowice
Naprzód Jemielnica
1:4
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starowice Dolne
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Gogolin
2:0
Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany
3:0
MKS Pogoń Prudnik
OKS Olesno
2:2
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
1:1
Sparta Paczków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:1
Śląsk Łubniany
Sparta Paczków
0:3
Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
0:1
MKS Gogolin
Otmęt Krapkowice
9:1
Naprzód Jemielnica
Akademia Piłkarska AMS
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
GLKS Włókniarz Kietrz
3:0
Stal Brzeg
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Jemielnica
1:3
Sparta Paczków
Otmęt Krapkowice
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
2:3
Akademia Piłkarska AMS
Skalnik Gracze
1:2
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
2:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
0:3
Małapanew Ozimek
Otmęt Krapkowice
0:3
OKS Olesno
Akademia Piłkarska AMS
0:2
Śląsk Łubniany
GLKS Włókniarz Kietrz
0:3
Naprzód Jemielnica
Stal Brzeg
1:0
MKS Gogolin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:0
Stal Brzeg
Naprzód Jemielnica
2:1
LZS Starowice Dolne
MKS Pogoń Prudnik
6:1
Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:1
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Gogolin
3:1
Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany
0:0
Otmęt Krapkowice
OKS Olesno
3:1
Sparta Paczków
Skalnik Gracze
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:0
MKS Gogolin
Sparta Paczków
1:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Orzeł Źlinice
LZS Starowice Dolne
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice
1:3
Skalnik Gracze
Akademia Piłkarska AMS
1:1
MKS Pogoń Prudnik
GLKS Włókniarz Kietrz
1:3
OKS Olesno
Stal Brzeg
5:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
6:2
Akademia Piłkarska AMS
Naprzód Jemielnica
1:10
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Stal Brzeg
MKS Gogolin
5:4
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
5:0
GLKS Włókniarz Kietrz
OKS Olesno
3:1
LZS Starowice Dolne
Skalnik Gracze
4:1
Sparta Paczków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Naprzód Jemielnica
1:5
MKS Gogolin
Sparta Paczków
1:2
MKS Pogoń Prudnik
LZS Starowice Dolne
2:1
Śląsk Łubniany
Otmęt Krapkowice
0:3
Orzeł Źlinice
Akademia Piłkarska AMS
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
GLKS Włókniarz Kietrz
1:1
Skalnik Gracze
Stal Brzeg
0:0
OKS Olesno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski
12:2
Otmęt Krapkowice
MKS Pogoń Prudnik
0:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Chemik Kędzierzyn-Koźle
12:0
Naprzód Jemielnica
MKS Gogolin
2:2
Akademia Piłkarska AMS
Śląsk Łubniany
0:2
Stal Brzeg
OKS Olesno
1:1
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
2:2
LZS Starowice Dolne
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:3
Śląsk Łubniany
Naprzód Jemielnica
1:3
OKS Olesno
Sparta Paczków
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starowice Dolne
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
MKS Gogolin
Otmęt Krapkowice
2:2
Akademia Piłkarska AMS
GLKS Włókniarz Kietrz
3:3
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
2:3
Skalnik Gracze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
LZS Starowice Dolne
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Pogoń Prudnik
4:0
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
1:0
Sparta Paczków
MKS Gogolin
2:2
Otmęt Krapkowice
Śląsk Łubniany
1:0
Naprzód Jemielnica
OKS Olesno
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze
2:1
Małapanew Ozimek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości