Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bogacica
Pauza
LZS Sławice
4:2
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
0:2
Victoria Chróścice
GKS Starościn
3:0*
Piast Gorzów Śląski
GKS Grodków
2:3
Sokoły Bierdzany
Start Dobrodzień
2:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Piłkarska AMS
Piast Gorzów Śląski
1:4
LZS Sławice
LZS Bogacica
4:2
Hetman Byczyna
LZS SBB ENERGY Kup
0:14
GKS Grodków
Sokoły Bierdzany
1:1
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
3:1
GKS Starościn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Byczyna
Pauza
LZS Sławice
1:1
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
5:2
Sokoły Bierdzany
Start Dobrodzień
10:0
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Starościn
5:4
LZS Bogacica
GKS Grodków
3:0*
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokoły Bierdzany
Piast Gorzów Śląski
1:2
Start Dobrodzień
LZS Bogacica
5:2
LZS Sławice
Victoria Chróścice
7:0
GKS Grodków
Hetman Byczyna
1:1
GKS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
0:8
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Starościn
Pauza
LZS Sławice
4:1
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
4:2
Piast Gorzów Śląski
Start Dobrodzień
3:1
Victoria Chróścice
Sokoły Bierdzany
8:3
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Grodków
1:3
LZS Bogacica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
6:3
GKS Grodków
Piast Gorzów Śląski
4:0
Sokoły Bierdzany
LZS Bogacica
0:1
Start Dobrodzień
GKS Starościn
8:2
LZS Sławice
Victoria Chróścice
0:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Sławice
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
2:3
Piast Gorzów Śląski
Akademia Piłkarska AMS
3:1
LZS Bogacica
Start Dobrodzień
0:0
Hetman Byczyna
Sokoły Bierdzany
3:1
Victoria Chróścice
GKS Grodków
3:3
GKS Starościn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piast Gorzów Śląski
Hetman Byczyna
1:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS Bogacica
6:2
Sokoły Bierdzany
LZS Sławice
1:2
GKS Grodków
GKS Starościn
3:2
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
5:0
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grodków
Pauza
Piast Gorzów Śląski
2:5
Victoria Chróścice
LZS SBB ENERGY Kup
3:5
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
6:2
GKS Starościn
Start Dobrodzień
10:0
LZS Sławice
Sokoły Bierdzany
3:2
Hetman Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
4:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Bogacica
6:1
Piast Gorzów Śląski
LZS Sławice
2:4
Akademia Piłkarska AMS
GKS Starościn
3:4
Sokoły Bierdzany
GKS Grodków
4:3
Start Dobrodzień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
Pauza
Piast Gorzów Śląski
1:0
Hetman Byczyna
LZS SBB ENERGY Kup
0:8
GKS Starościn
Akademia Piłkarska AMS
4:1
GKS Grodków
Sokoły Bierdzany
3:0*
LZS Sławice
Victoria Chróścice
4:2
LZS Bogacica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
3:4
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
0:2
GKS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
LZS Sławice
Sokoły Bierdzany
2:3
GKS Grodków
Victoria Chróścice
2:0
Hetman Byczyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
Pauza
LZS Sławice
3:1
Piast Gorzów Śląski
Hetman Byczyna
1:2
LZS Bogacica
Start Dobrodzień
1:3
Sokoły Bierdzany
GKS Starościn
4:3
Victoria Chróścice
GKS Grodków
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Hetman Byczyna
LZS Bogacica
6:1
GKS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
4:3
Start Dobrodzień
Sokoły Bierdzany
2:6
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
8:0
LZS Sławice
Piast Gorzów Śląski
1:3
GKS Grodków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokoły Bierdzany
Pauza
LZS Sławice
2:4
LZS Bogacica
Akademia Piłkarska AMS
5:0
LZS SBB ENERGY Kup
Start Dobrodzień
2:2
Piast Gorzów Śląski
GKS Starościn
2:5
Hetman Byczyna
GKS Grodków
3:3
Victoria Chróścice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Starościn
Hetman Byczyna
0:0
LZS Sławice
LZS Bogacica
3:0*
GKS Grodków
LZS SBB ENERGY Kup
8:4
Sokoły Bierdzany
Victoria Chróścice
0:3*
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
5:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS SBB ENERGY Kup
Pauza
LZS Sławice
2:2
GKS Starościn
Akademia Piłkarska AMS
6:1
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
2:6
LZS Bogacica
Sokoły Bierdzany
0:1
Piast Gorzów Śląski
GKS Grodków
1:8
Hetman Byczyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Sławice
Hetman Byczyna
2:2
Start Dobrodzień
LZS Bogacica
- : -
Akademia Piłkarska AMS
GKS Starościn
- : -
GKS Grodków
Victoria Chróścice
- : -
Sokoły Bierdzany
Piast Gorzów Śląski
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gorzów Śląski
Pauza
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Victoria Chróścice
Akademia Piłkarska AMS
- : -
Hetman Byczyna
Start Dobrodzień
- : -
GKS Starościn
Sokoły Bierdzany
- : -
LZS Bogacica
GKS Grodków
- : -
LZS Sławice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Grodków
LZS Sławice
- : -
Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
- : -
Sokoły Bierdzany
LZS Bogacica
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Starościn
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
- : -
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
Pauza
Piast Gorzów Śląski
- : -
LZS Bogacica
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
- : -
LZS Sławice
Start Dobrodzień
- : -
GKS Grodków
Sokoły Bierdzany
- : -
GKS Starościn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
- : -
Piast Gorzów Śląski
LZS Bogacica
- : -
Victoria Chróścice
LZS Sławice
- : -
Sokoły Bierdzany
GKS Starościn
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
GKS Grodków
- : -
Akademia Piłkarska AMS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości