Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
5:3
Naprzód Jemielnica
Start Jełowa
3:5
Victoria Chróścice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:8
Hetman Byczyna
Żubry Smarchowice
3:0
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Rudniki
0:1
LZS Mechnice
LZS Kościeliska
3:3
Rodło Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
4:2
Żubry Smarchowice
Śląsk Łubniany
2:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło Opole
0:5
LZS Rudniki
Victoria Chróścice
4:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
5:1
Start Jełowa
LZS Piotrówka
5:0
LZS Kościeliska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:2
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
Victoria Chróścice
Start Jełowa
1:1
Rodło Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Silesius Kotórz Mały
2:3
LZS Mechnice
LZS Rudniki
1:1
LZS Piotrówka
LZS Kościeliska
4:3
Hetman Byczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:3
Victoria Chróścice
Śląsk Łubniany
3:3
LZS Kościeliska
Rodło Opole
5:2
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice
0:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Piotrówka
2:1
Start Jełowa
Hetman Byczyna
5:2
LZS Rudniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Rodło Opole
Start Jełowa
0:3
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
1:3
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
1:3
LZS Piotrówka
LZS Rudniki
7:0
Śląsk Łubniany
LZS Kościeliska
0:7
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
3:1
LZS Rudniki
Śląsk Łubniany
1:0
Start Jełowa
Rodło Opole
2:8
Victoria Chróścice
Żubry Smarchowice
1:0
LZS Kościeliska
LZS Piotrówka
2:4
Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica
4:4
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
3:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:4
Hetman Byczyna
Start Jełowa
2:0
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
5:1
LZS Piotrówka
LZS Mechnice
3:0*
Rodło Opole
Silesius Kotórz Mały
5:3
Śląsk Łubniany
LZS Rudniki
4:2
Żubry Smarchowice
LZS Kościeliska
1:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:1
Rodło Opole
Akademia Piłkarska AMS
3:0
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:2
LZS Rudniki
Żubry Smarchowice
5:0
Start Jełowa
LZS Piotrówka
3:1
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
0:3
Victoria Chróścice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:4
Akademia Piłkarska AMS
Rodło Opole
2:1
LZS Piotrówka
Start Jełowa
1:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Victoria Chróścice
6:1
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
2:3
Hetman Byczyna
Silesius Kotórz Mały
2:1
Żubry Smarchowice
LZS Kościeliska
1:3
Naprzód Jemielnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Victoria Chróścice
Śląsk Łubniany
0:2
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kościeliska
2:2
LZS Rudniki
Hetman Byczyna
2:1
Rodło Opole
Naprzód Jemielnica
3:0
LZS Piotrówka
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Rodło Opole
0:2
Śląsk Łubniany
Start Jełowa
2:0
LZS Kościeliska
Victoria Chróścice
5:4
Żubry Smarchowice
LZS Mechnice
0:0
Akademia Piłkarska AMS
LZS Rudniki
1:2
Naprzód Jemielnica
LZS Piotrówka
1:1
Hetman Byczyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
Pauza
Naprzód Jemielnica
2:5
Hetman Byczyna
Akademia Piłkarska AMS
9:0
Rodło Opole
Śląsk Łubniany
2:4
LZS Piotrówka
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
Victoria Chróścice
Żubry Smarchowice
3:1
LZS Mechnice
LZS Rudniki
3:2
Start Jełowa
LZS Kościeliska
3:10
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
Pauza
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
LZS Kościeliska
Rodło Opole
2:3
Żubry Smarchowice
Start Jełowa
3:3
Naprzód Jemielnica
LZS Mechnice
2:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Silesius Kotórz Mały
1:2
LZS Rudniki
LZS Piotrówka
3:0
Akademia Piłkarska AMS
Hetman Byczyna
9:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mechnice
Pauza
Naprzód Jemielnica
5:0
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
3:1
Hetman Byczyna
Start Jełowa
4:1
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:6
Rodło Opole
Żubry Smarchowice
3:0
LZS Piotrówka
LZS Rudniki
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kościeliska
1:4
Victoria Chróścice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
Pauza
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Start Jełowa
Śląsk Łubniany
1:9
Akademia Piłkarska AMS
Victoria Chróścice
7:0
LZS Rudniki
LZS Mechnice
3:1
LZS Kościeliska
Silesius Kotórz Mały
4:4
Naprzód Jemielnica
LZS Piotrówka
1:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Hetman Byczyna
7:1
Żubry Smarchowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
Pauza
Naprzód Jemielnica
1:2
Akademia Piłkarska AMS
Olimpia Lewin Brzeski
3:0*
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
4:2
Żubry Smarchowice
Rodło Opole
1:2
LZS Kościeliska
Victoria Chróścice
8:2
Start Jełowa
LZS Mechnice
4:1
LZS Rudniki
Hetman Byczyna
6:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Naprzód Jemielnica
Start Jełowa
6:1
LZS Mechnice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:1
Śląsk Łubniany
Żubry Smarchowice
1:3
Akademia Piłkarska AMS
Silesius Kotórz Mały
0:4
Victoria Chróścice
LZS Rudniki
2:0
Rodło Opole
LZS Kościeliska
2:3
LZS Piotrówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:5
Żubry Smarchowice
Akademia Piłkarska AMS
1:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Victoria Chróścice
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
0:5
Silesius Kotórz Mały
LZS Piotrówka
6:2
LZS Rudniki
Hetman Byczyna
4:0
LZS Kościeliska
Rodło Opole
2:0
Start Jełowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
LZS Mechnice
Start Jełowa
6:2
LZS Piotrówka
Victoria Chróścice
2:1
Naprzód Jemielnica
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:3
Żubry Smarchowice
Silesius Kotórz Mały
1:0
Rodło Opole
LZS Rudniki
1:5
Hetman Byczyna
LZS Kościeliska
2:3
Śląsk Łubniany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Akademia Piłkarska AMS
4:0
LZS Kościeliska
Śląsk Łubniany
1:2
LZS Rudniki
Rodło Opole
1:4
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
0:1
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
2:1
Start Jełowa
LZS Piotrówka
3:1
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Pauza
Olimpia Lewin Brzeski
4:2
LZS Piotrówka
Start Jełowa
3:1
Śląsk Łubniany
Victoria Chróścice
2:1
Rodło Opole
LZS Mechnice
5:0
Naprzód Jemielnica
Silesius Kotórz Mały
2:2
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
0:1
Akademia Piłkarska AMS
LZS Kościeliska
3:4
Żubry Smarchowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska AMS
5:3
Start Jełowa
Śląsk Łubniany
4:0
Silesius Kotórz Mały
Żubry Smarchowice
3:1
LZS Rudniki
LZS Piotrówka
2:4
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
5:3
Olimpia Lewin Brzeski
Rodło Opole
2:1
LZS Mechnice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
5:1
LZS Kościeliska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
4:1
Naprzód Jemielnica
Start Jełowa
5:1
Żubry Smarchowice
Victoria Chróścice
1:2
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
2:0
LZS Piotrówka
Silesius Kotórz Mały
1:0
Akademia Piłkarska AMS
LZS Rudniki
3:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:6
LZS Kościeliska
Akademia Piłkarska AMS
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
1:2
Victoria Chróścice
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Start Jełowa
Żubry Smarchowice
6:2
Silesius Kotórz Mały
LZS Piotrówka
1:2
Rodło Opole
Hetman Byczyna
3:0
LZS Mechnice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Jełowa
Pauza
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
Żubry Smarchowice
Rodło Opole
0:5
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
0:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS Mechnice
1:4
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
0:3
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Rudniki
1:1
LZS Kościeliska
LZS Piotrówka
0:2
Naprzód Jemielnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:2
LZS Rudniki
Akademia Piłkarska AMS
2:0
LZS Mechnice
Śląsk Łubniany
4:1
Rodło Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
6:0
Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice
0:1
Victoria Chróścice
LZS Kościeliska
0:4
Start Jełowa
Hetman Byczyna
7:0
LZS Piotrówka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Opole
0:3
Akademia Piłkarska AMS
Start Jełowa
8:2
LZS Rudniki
Victoria Chróścice
3:1
1. FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Mechnice
3:1
Żubry Smarchowice
Silesius Kotórz Mały
2:3
LZS Kościeliska
Hetman Byczyna
1:0
Naprzód Jemielnica
LZS Piotrówka
2:3
Śląsk Łubniany
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:3
Start Jełowa
Akademia Piłkarska AMS
3:1
LZS Piotrówka
Śląsk Łubniany
1:3
Hetman Byczyna
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:0
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
1:2
Rodło Opole
LZS Rudniki
7:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Kościeliska
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
5:3
LZS Rudniki
Śląsk Łubniany
3:0
Naprzód Jemielnica
Rodło Opole
4:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Victoria Chróścice
7:0
LZS Kościeliska
Silesius Kotórz Mały
1:3
Start Jełowa
LZS Piotrówka
4:5
Żubry Smarchowice
Hetman Byczyna
2:3
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:1
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS
1:0
Śląsk Łubniany
Start Jełowa
9:1
Olimpia Lewin Brzeski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
LZS Piotrówka
Żubry Smarchowice
4:2
Hetman Byczyna
LZS Rudniki
0:3
Victoria Chróścice
LZS Kościeliska
4:2
LZS Mechnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości