Żaki również miały swój turniej.

Żaki również miały swój turniej.

Swój Turniej Mikołajkowy rozegrali również Żacy.

Od samego rana w niedzielę panowała na hali w Dobrzeniu ogromna wrzawa za sprawą młodych zawodników piłki nożnej. Każdy z tych młodych chłopców w przyszłości może zostać gwiazdą futbolu bądź innej dyscypliny sportu. Są na razie na początku swojej przygody i jeszcze bardzo dużo wody upłynie zanim poznamy ich prawdziwe zamiłowanie lub uzdolnienia.

W turnieju wzięło udział pięć zespołów SC Łubniany, SC Murów, GZLKS Popielów, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki I, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki II. Grano systemem każdy z każdym po 20 minut. Tak więc młodzi zawodnicy mieli naprawdę bardzo dużą dawkę gry. Cieszy również fakt, że bardzo licznie zgromadzona publiczność wspierała wszystkich młodych zawodników świetnym dopingiem.

Dla trenerów jest bardzo ważne, aby rodzice im zaufali i pozwolili pracować nad poszczególnymi elementami rozwoju sportowca. Wszyscy sobie dobrze zdajemy sprawę, że każdy jest trenerem dla swojej pociechy, ale proszę pamiętać, że trener ma być autorytetem dla zawodnika.

Młodzi sportowcy w tym turnieju zaprezentowali bardzo fajne umiejętności piłkarskie, zdobywali piękne bramki, a przede wszystkim świetnie się bawili.

Tradycyjnie już całą imprezę od strony poczęstunku zorganizowali jak zawsze świetnie zorganizowani rodzice młodych zawodników z Dobrzenia za co serdecznie im dziękujemy. Jesteście wspaniali.

Owoce na turniej sobotni i niedzielny dostarczyła firma BOGSTAR z Opola, której również bardzo dziękujemy.

No i oczywiście naszemu sobotniemu i niedzielnemu MIKOŁAJOWI, który przez panią Beatę dostarczył dla wszystkich GWIADZ drobne upominki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości