WKS Śląsk Wrocław - TOR Dobrzeń Wielki

Sparing podopiecznych trenera Mariusza z WKS Śląsk Wrocław.

W sobotę 25.11.2017 w Wrocławiu przy ulicy Sztabowej trampkarze TOR-u rozegrali sparing z WKS Śląsk Wrocław prowadzonym prze trenera Piotra Jagiełę.

Był to kolejny sparing tych drużyn. W każdej z tych gier trenerzy mogą wypróbować nowe warianty gry które chcą wprowadzić bądź wprowadzają do swoich zespołów. Takie konfrontacje są jak najbardziej wskazane uważa trener Mariusz Sierpiński. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na zewnątrz zawsze była budująca. Zawodnicy podchodzą do takich gier bardzo solidnie, jest to również szansa dla nich samych. Mogą zaprezentować swoje umiejętności innym trenerom, którzy na co dzień ich nie widzą. Taka współpraca jest z korzyścią dla obu stron uważa trener Mariusz z podobnego założenia wychodzi również trener Piotr.

Obaj trenerzy już od dłuższego czasu współpracuj i współpraca ta na pewno przyniesie efekty. Już dziś możemy powiedzieć, że część zawodników TOR-u ma możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez trenera Piotra z kolegami z Wrocławia.

W planach jest nawiązanie bliższej współpracy z WKS Śląsk Wrocław i nie mówimy tu tylko o partnerstwie na papierze, ale o czymś więcej.

Wróćmy jednak do gry kontrolnej.

Zawodnicy TOR-u wystąpili bez paru podstawowych zawodników, ale i mogli sprawdzić paru nowych, którzy wyrazili chęć gry w naszym klubie. Trener Mariusz dla swoich podopiecznych przygotował parę nowych wariantów gry, które chce wprowadzić do gry w rundzie rewanżowej.

Uważam, że większość założeń była wykonana. Są jeszcze elementy które musimy poprawić i powinno być dobrze. Zmiana pozycji oraz ustawienia powinna przynieść zamierzony efekt.

Przegraliśmy sparing 4:0, ale wynieśliśmy z niego więcej niż myślałem i założyłem przed meczem uważa trener Mariusz Sierpiński

TOR zagrał w składzie:

Zawodnik testowany, Martin Filipp, Igor Kocik, Dawid Walos, Michał Indyk, Jakub Hodera, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Kacper Indyk, Paweł Duda, Jakub Bartczak.

Po przerwie: Filip Tyszkowski, Bartek Zaręba, Bartek Walos, Maximilian Maciosek (wszyscy rocznik 2005)

fotorelacja: kierownik drużyny Marta Sierpińska https://photos.app.goo.gl/AWbnOgLhSqtoVYws1