Przegrana Juniorów Młodszych na własnym boisku 1:4

Juniorzy młodsi musieli uznać wyższość zawodników z Nysy

Podopieczni trenera Mariusza Sierpińskiego rozegrali dzisiaj (16.09.2018) kolejny mecz w lidze Juniora Młodszego. Rywalem naszego zespołu była ekipa KS Polonia Nysa.

Jest to bardzo mocny zespół, dobrze poukładany i znający swoje rzemiosło. Nasz zespół na tle takiego rywala wypadł bardzo dobrze. Co prawda przegraliśmy ten mecz 4:1 tylko dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza Tomka Filca, który w dzisiejszym dniu był postacią nr.1 w całym spotkaniu. Muszę tu dodać, że wybronił dwa rzuty karne i nie były to przypadkowe interwencje.

Podczas tego meczu dało się również odczuć brak kilku zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli dzisiaj zagrać.

Po dwóch rozegranych meczach przez nasz zespół zajmujemy szóste miejsce z dorobkiem trzech punktów.