Pierwsza przegrana trampkarzy.

Pierwsza przegrana trampkarzy.

Do dzisiejszego spotkani trampkarze TOR-u przystąpili w bardzo mocnym osłabieniu. Brak trzech podstawowych zawodników było dzisiaj bardzo widoczne.

Zmiana ustawienia oraz słabsza dyspozycja zmienników nie zapowiadała nic ciekawego. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu TOR-u. Czego efektem utrata dwóch bramek. Rozmowa trenera z zawodnikami w przerwie oraz zwrócenie uwagi na błędy jakie popełniliśmy przyniosły zamierzony efekt. Bramkę dla TOR-u zdobywa Michał Indyk po asyście Kacpra Indyka.

Od momentu zdobycia bramki kontaktowej zaczęła rysować się przewaga TOR-u. Przy kolejnym ataku naszego zespołu został ewidentnie sfaulowany w polu karnym Michał Indyk. Sędzia podjął jednak inną decyzje, która z pewnością była zrozumiała tylko dla niego.

Porażka w niczym nie zmienia naszego podejścia do naszych obowiązków. W dalszym ciągu będziemy pracować nad poprawieniem naszej gry.

Na wyróżnienie zasłużyli: Jakub Hodera, Michał Indyk, Igor Kocik, Martin Filipp, Kacper Indyk, Maximilian Maciosek, Paweł Duda, Bartek Zaremba

Nieobecni w dzisiejszym meczu: Miłosz Czupryński, Mateusz Passon, Dawid Walos, Mateusz Kowalik

zdjęcia Marta Sierpińska https://plus.google.com/photos/118286102899081616516/albums/6474142165453412593

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości