Młodziki wygrywają kolejny mecz

Kolejne zwycięstwo młodzików TOR-u

Młodziki TOR-u prowadzone w tym sezonie przez trenera Mariusza Sierpińskiego po rozegraniu dwóch kolejek zajmują piąte miejsce z dorobkiem sześciu punktów. Dwa zwycięstwa jakie odnieśli były bardzo efektowne i pewne. TOR w pierwszym swoim meczu pokonał na własnym boisku zespół LZS Mechnice 6:1. Dla większości naszych zawodników był to debiut w rozgrywkach o punkty. Musimy tu pochwalić zawodników z rocznika 2008 mowa tu o Maćku, Szymonie i Maksiu.

Na pochwałę zasługuje również nasz BORYS, który potrafi zagrać na kilku pozycjach i robi to dobrze.

Liderem zespołu jest niewątpliwie Mateusz, który nadaje ton naszej grze. Pojawił się również nowy zawodnik, który szybko znalazł wspólny język z całym zespołem i razem z Mateuszem kierują nasza grą.

Kolejny swój mecz Młodziki rozegrały na wyjeździe i wygrywamy 9:3. Tym razem przeciwnikiem był zespół Gazownika Wawelno. Tak jak w pierwszym meczu tak i tym razem nasz zespół zagrał bardzo dobrze taktycznie. Świetna organizacja gry oraz dyscyplina taktyczna to sukces naszego zespołu. Bramkarz Borys Szewczyk po raz kolejny pokazał, że wie o co chodzi w tym fachu. Defensorzy Szymon Hodera, Maciek Sierpiński, Wojciech Cmok oraz Maksymilian Grabowski swoją robotę wykonali po raz kolejny perfekcyjnie Mateusz Passon, Krystian Zyków, Antoni Czupryński, Michał Marcinkowski, prowadzili grę tak że przyjemnie było na to patrzeć.

Za dzisiejszy mecz pochwalić należy cały zespół, który zagrał w składzie:

Borys Szewczyk, Szymon Hodera, Maciej Sierpiński, Wojciech Cmok, Maksymilian Grabowski, Michał Marcinkowski, Mateusz Passon, Krystian Zyków, Antoni Czupryński, Oliwier Syncowicz, Keller Julian, Kubiński Bartosz, Ledwolorz Rafał, Olszewski Stanisław,

Powiązana galeria: