Młodziki prowadzone przez trenera Mariusza Sierpińskiego wygrywają

Młodziki prowadzone przez trenera Mariusza Sierpińskiego wygrywają

Młodziki prowadzone przez trenera Mariusza wygrywają swój kolejny mecz.

Tym razem przeciwnikiem młodzików, którzy występują w Grupie III był zespół LZS Kotórz Mały, który po trzech porażkach w pierwszej fazie rozgrywek odnotował w końcu zwycięstwo i z dorobkiem trzech punktów przyjechał do dobrzenia w nastawieniu na zdobycie kolejnych punktów.

Tak się jednak nie stało. Od pierwszych minut meczu to podopieczni trenera Mariusza przejęli inicjatywę w tym meczu. To oni dyktowali warunki gry. Bardzo dobra gra naszego bloku defensywnego oraz umiejętne prowadzenie gry w środkowej strefie boiska były kluczem do sukcesu.

Niewątpliwie liderem tego zespołu jest Mateusz Passon, który w bardzo mądry sposób kieruje grą. Mając u swego boku zawodników, którzy chcą grać i walczyć daje to dobry efekt w postaci dobrej gry całego zespołu. Pocieszające jest również to, że zawodnicy wiedzą co mają robić na przypisanych mi pozycjach. Wysoka wygrana podopiecznych trenera Mariusza 16:2 nad zespołem z Kotorza Małego jest jak najbardziej zasłużona. Brawo tak dalej.

Zespół wystąpił w składzie: Borys Szewczyk, Szymon Hodera, Maciek Sierpiński, Wojtek Cmok, Michał Marcinkowski, Antek Czupryński, Fabian Lebok, Mateusz Passon, Rafał Ledwolorz, Krystian Zyków, Kacper Gajewski, Staszek Olszewski, Oliwer Szyńcowicz, Julian Keller

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości