Młodziki prowadzone przez trenera Mariusza Sierpińskiego wygrywają

Młodziki prowadzone przez trenera Mariusza wygrywają swój kolejny mecz.

Tym razem przeciwnikiem młodzików, którzy występują w Grupie III był zespół LZS Kotórz Mały, który po trzech porażkach w pierwszej fazie rozgrywek odnotował w końcu zwycięstwo i z dorobkiem trzech punktów przyjechał do dobrzenia w nastawieniu na zdobycie kolejnych punktów.

Tak się jednak nie stało. Od pierwszych minut meczu to podopieczni trenera Mariusza przejęli inicjatywę w tym meczu. To oni dyktowali warunki gry. Bardzo dobra gra naszego bloku defensywnego oraz umiejętne prowadzenie gry w środkowej strefie boiska były kluczem do sukcesu.

Niewątpliwie liderem tego zespołu jest Mateusz Passon, który w bardzo mądry sposób kieruje grą. Mając u swego boku zawodników, którzy chcą grać i walczyć daje to dobry efekt w postaci dobrej gry całego zespołu. Pocieszające jest również to, że zawodnicy wiedzą co mają robić na przypisanych mi pozycjach. Wysoka wygrana podopiecznych trenera Mariusza 16:2 nad zespołem z Kotorza Małego jest jak najbardziej zasłużona. Brawo tak dalej.

Zespół wystąpił w składzie: Borys Szewczyk, Szymon Hodera, Maciek Sierpiński, Wojtek Cmok, Michał Marcinkowski, Antek Czupryński, Fabian Lebok, Mateusz Passon, Rafał Ledwolorz, Krystian Zyków, Kacper Gajewski, Staszek Olszewski, Oliwer Szyńcowicz, Julian Keller