Bawi Nas Piłka w Dobrzeniu Wielkim

Organizatorem turnieju był OZPN Opole natomiast gospodarzem turnieju był zespół LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki. W zawodach brało udział pięć zespołów MLUKUS TUŁOWICE, MAŁAPANEW OZIMEK, GZLKS POPIELÓW, GKS PIOMAR TARNÓWOP. – PRZYWORY oraz LZS ,,TOR” DOBRZEŃ WIELKI.

Mecze rozgrywane były na hali sportowej ZS w Dobrzeniu Wielkim. Grano każdy z każdym w systemie 1x20 min. W sumie rozegrano 10 spotkań. Wpadło bardzo dużo bramek, kibice mogli oglądać świetne akcje i bardzo duże zaangażowanie w grze.

Dla drużyny z Dobrzenia był to tak naprawdę drugi tak poważny turniej. Widać w naszej grze zdecydowaną poprawę w organizacji gry jak i umiejętności poruszania się po boisku. Dla naszych zawodników to coś nowego do czego będą musieli się przyzwyczaić. Widać, że nie wszyscy zawodnicy prezentują ten sam poziom wyszkolenia, ale widać też to że zaczyna się zarysowywać zespół, który będzie robił postępy i każdy coś wniesie do zespołu.

Odkryciem dzisiejszego turnieju z pewnością okazał się bramkarz TOR-u Kamil Marmuszewski który pokazał, że potrafi bronić i robi to dobrze. Brawo Kamil.

Zespół TOR-u zagrał w składzie: Kamil Marmuszewski, Filip Durecki, Piotr Rokosa, Szymon Cmok, Aleksander Świerc, Filip Mehl, Wojciech Owsiak, Michał Gabriel, Dominik Kruszelnicki, Mateusz Kocon, Mateusz Michno, Michał Stiller i Tomasz Kuczera. trener Mariusz Sierpiński, Marek Rozwadowski

Wielkie podziękowania należą się wszystkim rodzicom, którzy przygotowały na dzisiejszy turniej słodkie wypieki (które na pewno umiliły dzisiejszy dzień) oraz zajęły się organizacją stoiska ze słodyczami i kawą.

Dziękujemy Pani/Panu

Kuczera, Świerc, Kruszelnicki, Owsiak, Mehl, Marmuszewski, Gabriel, Stiller

Jeżeli kogoś nie wymieniłem bardzo przepraszam.

Fotorelacja Marta Sierpińska https://plus.google.com/photos/118286102899081616516/albums/6474549246454361825